Gloria Wallace:
Below the Fold

01/12/2023 - 03/23/2023

Dekoratif Duvar Resimleme / Fresk

  Duvar resmi -yani tromp le oil- dünyada mekanların ya da sahnelerin renklendirilmesinde kullanılan ve bir gerçeklik duygusu ile görenleri şaşırtmayı amaçlayan bir süsleme biçimidir.
  Batı toplumlarında görsel aldatmacaya dayalı bu sistem, doğu toplumlarında çeşitli geometrik biçimler ve bezemeler ile haz veren süsleme biçiminde gerçekleşmiştir.
  Bizler Bordo Sanat olarak her iki biçim anlayışını kullanarak, istediğiniz iki boyutlu yüzeye, özgün tasarılarımızla hayat veriyoruz.

Proje Alanları

Restoran, cafe, sergileme alanları gibi çeşitli mimari fonksiyonlarda iç tasarımı destekleyen uygulamalarla mekanda güçlü bir görsel etki oluşturuyoruz. Mekanın gereksinimine, dekorasyonunun uyumuna göre seçilen renk ve malzemeler ile uygun kompozisyonlar oluşturup mekanın ruhuna eşlik ediyoruz... 

Okullar

Çocukların eğitiminin temelini oluşturan okullarda yaptığımız uygulamalarda eğitimi desteklemeyi, yaratıcılık duygusunu arttırırken dinamik etkiler yaratmayı tercih ediyoruz.

Yaş gruplarına ve sınıfların fonksiyonlarına göre çeşitli kurgular oluşturup eğitimi eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyoruz...

 

1/6

Ev - Ofis -

Çocuk Odası

Mekanlar, onu yaşatacak kullanıcılarının kişiliğine göre şekillenir ve var olur.Bir mekan oluşturulurken seçilen renkler insanın duygusal, zihinsel ve fiziksel dünyasını derinden etkileme gücüne sahiptir. Bizler de renkleri ahenkle bir araya getirirken kullanıcıyla bütünleşen 'yaşayan mekan' kavramından yola çıkıyoruz.

Örneğin zamanının çoğunu odasında geçiren çocukların hayal dünyasını geliştirecek uygulamalarla onları yaratıcılığa teşvik ediyoruz...

Zeytinburnu Imam Hatip Lisesi'nde uyguladıgımız, Edebiyat Çıkmazı adlı, Türk Edebiyatımızın unutulmaz degerlerinin portreleri ve siirlerinin yer aldıgı mekan düzenlememiz. 

Agena Crossfit Bahçelievler

spor salonuna portre ler ve logo çalışmasının duvara resmedilmesi

© 2023 by Bordo Sanat Tasarım. Proudly created with Taha Demir 

Maltepe İSTANBUL 2016

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean